Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.
Shenzhen Linko Elektrik A.Ş.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

iyi kalite Su geçirmez güç konektörü satış için
iyi kalite Su geçirmez güç konektörü satış için
Biz Shenzhen Linko Electric Co, Ltd de Eunice'den aldığımız ürün ve hizmetten her zaman memnun kaldık

—— Nancy Alexander

Mükemmel hizmet, zamanında sevk malları, Malların mükemmel kalitesi.

—— Scott Masters

AAA + Tedarikçi, mükemmel iletişim ve satış desteği, tekrar iş yapacağız. Geç sipariş ayarlaması için Jody Xiong'a özel teşekkürler. Saygılarımla, Matt Pansegrouw

—— Matt Pansegrouw

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Linko Electric Co., Ltd. Shenzhen Linko Electric Co., Ltd. Shenzhen Linko Electric Co., Ltd. Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.
CNLINKO

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : CNLINKO
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 5000000-8000000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 40% - 50%
2004 yılında kurulan Shenzhen Linko Electric Co, Ltd tasarım ve endüstriyel konektörler ve havacılık fişleri imalatında uzmanlaşmış bir kuruluştur

Çekirdek teknolojisinin en iyi ustalığı ile güçlü ve yaratıcı bir Ar-Ge ekibimiz var. Kendimizi yüksek performanslı konektör üretiminin gelişimine adadık ve kendimizi bağlayıcı yenilik ve üretimde lider konuma getirmeye adadık.

Sloganımız yüksek verim, yüksek kalite, yüksek prestij ve teknoloji ve üretim süreçlerinin entegrasyonu, mükemmel ürün kalitesi ve teknik hizmetler ile yıllardır şirketimiz Skyworth, Huawei, GREE, gibi müşterilerimiz ile yüksek bir ün kazanmıştır. Midea, ZTE, Foxconn, DESAY vb.

Endüstriyel konektörlerimiz YA, YT, YW, YZ, YK, YP, YN, IEC60309 ve diğer serileri içermektedir. Yüksek hassasiyet derecesine, yüksek kaliteli otomatik ekleme ve kendinden kilitleme cihazına dayanan ürünlerimiz, LED ekran endüstrisi, tıbbi ekipman, endüstriyel kontrol, tespit ve ölçüm ekipmanı gibi çeşitli zorlu ortamlarda ve durumlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. AV sistemleri, televizyon yayını, telekomünikasyon endüstrisi, nükleer sanayi, askeri sanayi ve diğer alanlar.

Dürüstlük temelli, kalite ilk, teknolojik önceliği ve daha büyük mükemmellik gibi ilkelere bağlıyız. Ve biz içtenlikle yeni ve eski müşterilerin patronajı için sabırsızlanıyoruz ve size en tatmin edici hizmeti sunmak için en üstün ürün kalitesine ve en makul işlem döngüsüne adanacağız.

İletişim bilgileri
Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. James Zhou

Tel: 86-755-86960323

Faks: 86-755-86262816

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)